beko klima servisi
beko klima servis numarası beko klima servisi telefonu
Beko Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisibeko.com

Beko klima CH 61 hatası

Beko klima CH 61 hatası Klima hata mesajları ile bize ne şekilde hangi parçanın arızalandığı gibi bilgileri öğrene biliriz. 
CH 61 hatası, kondansatör boru sıcaklığının yüksek olduğunu bize gösterir. Beko ch 61 çözümü ne geçmeden arızanın sebebini açıklamakta fayda var. 
Boru sıcaklık sensörü, cihaz ısıtma konumunda iken sıcaklık değerlerine göre iç fan ile dış fanın çalışmasını ve deforst işlemini kontrol eden elektronik devre elemanına boru sıcaklık sensörü denir. Beko Klima boru sensörü, bakır boru serpantinin üzerine, boru şeklindeki yuvası içerisine sıkıştırma yayı ile monte edilir.

Beko klima Sıcaklık sensörlerinin arızalı olup olmadığını kontrol etmek için;

  • Klima enerjisini kapatınız.
  • Klimanın ön paneli sökülür.
  • Ortam ve boru sensörünün doğru monte edilip edilmediğini kontrol ediniz.
  • Boru sensörünün içerisinde bulunduğu yuvaya temassızlık var ise sıkıştırma yayını değiştiriniz. Bu teması sağlayacaktır.
  • Arıza devam ediyor ise sensör soketlerin kart fişlerine bağlantısını kontrol ediniz.

CH 61 hatası çözümü

Beko klima ch hatası çözümü için yukarıda bulunan adımları yapmalısınız. Eğer klima bakımı veya tamiri hakkında bilgi sahibi değilseniz bu işlemleri yapmamalısınız. Klimaya daha fazla zarar verebilir, kartı yakabilirsiniz. Güvenilir beko klima servisine başvurarak bilgi alabilirsiniz. Beko klima tamir fiyatlarını hemen öğrenin, 0212 876 0 888. Bize online olarak ta ulaşabilirsiniz. Online beko klima tamir, bakım ücretleri ne kadar?

Diğer tüm Beko klima hata kodları anlamları ve çözüm önerileri için yazımızı okuyabilirsiniz, Beko klima hata kodları, Beko klima CH hatası vb tüm hata mesajları.

kayıt tarihi 29.06.2018    izleme sayısı Okunma ( 9408 )
web meslek Web Tasarım & SEO, webmeslek W1 tema