beko klima servisi
beko klima servis numarası beko klima servisi telefonu
Beko Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisibeko.com

Beko Klima Montajı

Beko Klima Montajı Klima Montajı; Klima servis işlemlerinin en önemlisi ve temel işleminin başında klima montajı gelir. Klima montaj işleminin doğru olarak yapılması çok önemlidir. Klima montajı, klimanızdan alacağınız verimi ve maksimum performansı etkiler, enerji tasarrufu açısından da klimanın nasıl motaj edildiği önemlidir. Klima montajı işlemi için bazı teknik bilgiler; ilk olarak klima montajında dikkat edilmesi gereken, iç ünite ve dış ünite arası bakır borunun bağlantı uzunluğudur. Bu bağlantının normalden uzun olması klimanızın ömrünü kısaltabilir.

Klima iç ünite ve dış ünite arasında bulunan kabloların kesinlikle ek olmamasına dikkat edilmelidir. Klimanın su akıtması sorununa sebep, klima montajında iç ünite ve dış ünite drenaj giderlerinin teraziye alınarak doğru şekilde yapılmaması olabilir.

Klimanızdan tam verim elde etmek için klima montajı işleminin uzman kişilerce yapılması en doğrusudur. Klima montaj ücreti klimanızın tipine göre farklılık gösterebilir. Bizi hemen arayıp (0212) 876 0 888 klimanız için montaj fiyatını öğrenebilirsiniz. Klima sökme takma olarak da montaj işlemini tarif ediyorlar. Klima sökme takma ücreti. Beko klima montajı, Beko klima montajı, Beylikdüzü klima montajı.
kayıt tarihi 24.06.2016    izleme sayısı Okunma ( 5468 )
web meslek Web Tasarım & SEO, webmeslek W1 tema